ATELI marketplace pro evropské prodejce

E-commerce weby provozované společnostmi naší skupiny mají jednoho společného jmenovatele a sice ATELI marketplace systém, který v sobě sdružuje stovky obchodníků.

Marketplace platforma je elektronické prostředí spojující prodávající a kupující. Ve srovnání s provozem vlastního elektronického obchodu se jedná o daleko jednodušší cestu k prodeji produktů, přičemž zásadní výhodou pro obchodníky jsou nulové fixní náklady. Naše projekty tímto modelem disponují již od svých začátků. Původně byla platforma otevřena výhradně pro vybrané partnery. Nyní jsme však dospěli do fáze, kdy jsme schopni ji otevřít široké obchodnické veřejnosti z celé Evropské unie.  

Prodejci zaregistrovaní v ATELI marketplace platformě mohou svými produkty oslovit více než 6 milionů registrovaných nakupujících, kteří pochází z 12 zemí Evropy. O onboarding a podporu prodejců se stará náš interní obchodní tým. Všem produktům jsou bezplatně zajištěny překlady popisků. Zákaznickou podporu zajišťují rodilí mluvčí. 

Naším cílem je spojovat prodejce a kupující napříč Evropou a rozhýbat tak mezinárodní maloobchod.

other press releases

Supporting Diakonia West

Read an interview with Lenka Davídková, how Ateli Group is involved in helping the disabled in cooperation with Diakonia West. Read more HERE.  

Enitre article