projekty

na elektronickém tržišti se zde setkávají prodávající a nakupující z mnoha zemí. PoštovnéZDARMA.cz je naší nejstarší značkou.

s péčí o zákazníky v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku. Prověření dodavatelé z Itálie, Francie a Polska. Pestrý výběr z jedinečné outletové módy.

ATELI marketplace platformy. Andelco brand působí na 9 trzích Evropy.

Její kamenná pobočka se nachází v Husově ulici v Plzni. Online verze je nyní v procesu spouštění.

s expanzí na zahraniční trhy. Rodilými mluvčími zajišťuje pro své klienty primárně překlady a zákaznický servis vč. call-centra ve 12 jazycích. Mezi další služby patří korektury, lokalizovaný online marketing nebo expanzní poradenství.

Evropy. Díky využití vlastní line-haulové dopravní sítě a spolupráci s lokálními soukromými i státními dopravci umí zajistit expresní i velmi ekonomickou přepravu drobných zásilek.

home decor produkty. Mezi jeho hlavní výhody patří mimořádně konkurenceschopná cenová politika a rychlé dodání.

projekty

PoštovnéZDARMA.cz

PoštovnéZDARMA.cz je jednou ze zahraničních mutací ATELI marketplace platformy. Na elektronickém tržišti se zde setkávají prodávající a nakupující z mnoha zemí. PoštovnéZDARMA.cz je naší nejstarší značkou.

Andelco

Andelco je online portál zaměřující se na módu a doplňky běžící na enginu ATELI marketplace platformy. Andelco brand působí na 9 trzích Evropy.